Rzetelne firmy wraz z ofertą/usługą dla klientów indywidualnych jak i firm.

Najnowsze wpisy

 • Postaw na zdrową sylwetkę z DIETAMED
  dietamed.eu  Katarzyna Andruszkiewicz z DIETAMED już od lat pracuje jako kompetentny i dobry dietetyk w Gdyni. Dzięki swojej rozległej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu, pomaga pacjentom osiągać wyznaczone cele w sposób zdrowy i bezpieczny. Co więcej, opracowuje jadłospis w taki sposób, aby nie sprawiał problemów w przestrzeganiu, a proponowane przez nią potrawy są smaczne oraz sycące. Oprócz wsparcia merytorycznego, zapewnia również pomoc psychologiczną, aby efektywnie motywować pacjenta do zmiany nawyków żywieniowych.

  Gabinet Dietetyki Medycznej DIETAMED
  ul. Powstania Styczniowego 30A
  81-519 Gdynia
  woj. pomorskie
  Tel.: 608463528

 • Ćwicz bezpiecznie
  www.treningpersonalny.org  Jeśli jesteś z miasta Wrocław, chciałbyś wzmocnić swoje ciało, by było bardziej wysportowane, ale nie masz wystarczającej wiedzy i motywacji, trening personalny jest ofertą dla Ciebie. Dzięki asyście i wsparciu profesjonalisty, nie tylko będziesz znacznie bardziej zdopingowany do pracy, ale również ułożone zestawy ćwiczeń sprawią, że szybko zauważysz rezultaty regularnych treningów. Rafał Orczewski przez wiele lat zdobywał wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, aby świadczyć swoje usługi w kompleksowy, bezpieczny i profesjonalny sposób. Jeśli jesteś zainteresowany, wejdź na stronę.

  Trener osobisty Rafał Orczewski
  ul. Powstańców Śląskich 58a/4
  53-333 Wrocław
  woj. dolnośląskie
  Tel.: 607-130-241

 • Wysoki poziom usług
  transport-paszkowscy.pl  Firma istniejąca na rynku od 1991 roku AS-TRANS oferuje transport chłodniczy w Polsce. Są firmą, której zaufało mnóstwo osób i na tej podstawie zdobyli niezbędne doświadczenie potrzebne do prawidłowego wykonywania usługi. Pojazdy używane do transportu spełniają wszystkie niezbędne wymagania. Zatrudniany personel jest nie tylko wysoce wykwalifikowany, ale również chętny do pracy w elastycznych godzinach. Transport chłodniczy w Polsce może obejmować takie artykuły jak świeże warzywa i owoce, leki, kosmetyki czy gotowe posiłki.

  USŁUGI TRANSPORTOWE AS-TRANS
  ul. Letnia 13
  05-140 Jachranka
  woj. mazowieckie
  Tel.: +48227681283