Rzetelne firmy wraz z ofertą/usługą dla klientów indywidualnych jak i firm.

Najnowsze wpisy

 • Sprzedaż działek Poznań  Posiadasz działkę w Poznaniu lub jego okolicy i chciałbyś ją sprzedać, ale nie masz czasu i cierpliwości, by samodzielnie szukać kogoś, kto byłby zainteresowany jej kupnem? Nic straconego! Enklawa Nieruchomości to grupa prawdziwych profesjonalistów, którzy już od wielu lat zajmują się podobnymi zleceniami, więc bez problemu będą w stanie Ci pomóc. Sprzedaż działek nie ma przed nimi żadnych tajemnic, co sprawi, że transakcja przebiegnie bezproblemowo. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat, wejdź na stronę internetową.

  Enklawa Nieruchomości
  ul. Grobla 17a/16,
  61-859 Poznań,
  woj. wielkopolskie
  Tel.: +48 61 853 50 21

 • Budowa domów kanadyjskich  Budowa domów kanadyjskich jest skomplikowanym zadaniem. Warto jest zadbać nawet o najmniejsze szczegóły w taki sposób, by cała konstrukcja była wytrzymała oraz należycie spełniała swoją funkcję. MARK-BUD to firma, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bogatej wiedzy doskonale wie jakich materiałów należy użyć oraz jak zadbać o to, by budynek był odpowiednio izolowany oraz wyglądał estetycznie. Jeśli jesteś zainteresowany takimi usługami, wejdź na stronę internetową [WWW], by dowiedzieć się więcej.

  Mark-Bud
  ul. Sapieżyńska 2/41,
  21-500 Biała Podlaska,
  woj. lubelskie
  Tel.: 500 240 340

 • Uprawnienia architektoniczne  O dalszym losie kariery może zaważyć fakt, czy uprawnienia architektoniczne są posiadane przez Państwa. Dlatego też firma Invest-Project oferuje swój program, który oprócz pomocy w nauce do testu na uprawnienia architektoniczne dostarcza też szereg udogodnień. Różne tryby działania programu, jak i fakt, że do niego dołączane są gratisowe materiały pozwoli kompleksowo przygotować się do egzaminu, który zwieńczony zostanie zdobyciem uprawnień architektonicznych. Więcej o tym jak wygląda egzamin dowiedzą się Państwo po kliknięciu w ten link.

  INVEST-PROJECT
  ul. Laskowice 29,
  82-550 Prabuty,
  woj. pomorskie
  Tel.: 726 332 745

 • http://www.bumaluban.pl/biura  Jeśli interesują Państwa przystępne oferty budynków, które zapewniają wynajem biura w Poznaniu, warto odwiedzić stronę firmy Buma Lubań. Udostępniane przez nich lokale znajdują się w bardzo dogodnej lokalizacji, do której łatwo dojechać nie tylko autem, ale również przy użyciu środków komunikacji miejskiej, ze względu na bliskość wielu przystanków tramwajowych (więcej na stronie http://www.bumaluban.pl/biura). Współpracują oni już z ponad sześćdziesięcioma firmami z wielu różnorodnych branż, pomagając im z powodzeniem rozwijać swoją działalność gospodarczą.

  BUMA LUBAŃ Sp. z o.o.
  ul. Romana Maya 1,
  61-371 Poznań,
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 61 871 51 01

 • Schody spiralne  P.R.B. JAWAR S.C. to solidna marka z Bielska-Białej, działająca na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem Śląska. Na Państwa życzenie, dokonają oni wstępnej, niezobowiązującej wyceny schodów spiralnych lub balustrady na podstawie rysunku z etapu projektowania budynku albo określonych specyfikacji pomiarowych. Co więcej, zapewniają stosunkowo krótkie terminy realizacji oraz precyzję wykonania. Stopnie schodów spiralnych tworzą z drewna bukowego, dębowego bądź jesionowego, łącząc w ten sposób estetykę z trwałością.

  JAWAR s.c.
  ul. Krasińskiego 30,
  43-300 Bielsko-Biała,
  woj. śląskie
  Tel.: 602 323 588

 • Portiernie  Firma Pawilony Sołtysiak produkuje między innymi w pełni funkcjonalne, a co więcej, niezwykle nowoczesne portiernie. W swojej pracy stosują oni innowacyjny materiał, jakim jest płyta obornicka. Charakteryzuje się on zdumiewającą lekkością, co pozwala bez trudu przenosić obiekt w inne miejsce, gdy jest to potrzebne. Okazuje się to niezwykle przydatne np. w przypadku organizowania imprez masowych. W tego rodzaju portierni, można pilnować wejścia na wydarzenie i sprzedawać bilety, a po jego zakończeniu, zabrać stróżówkę ze sobą.

  Pawilony Sołtysiak
  ul. Krosin 7B,
  64-710 Połajewo,
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 662 012 088