Rzetelne firmy wraz z ofertą/usługą dla klientów indywidualnych jak i firm.

Najnowsze wpisy

 • Pompy hamulcowe  Od sprawności układu hamulcowego zależy bezpieczeństwo kierowcy, jego pasażerów, a także innych uczestników ruchu drogowego oraz pieszych. Istotną częścią tych układów są pompy hamulcowe. Pośredniczą one między dźwignią naciskanego pedała hamulca a klockami hamulcowymi. Transportują one płyn, którego ciśnienie dociska odpowiednie elementy hamulca. Uszkodzone pompy hamulca mogą zostać poddane naprawie. Takie właśnie usługi oferuje Firma BREMSYSTEM, która od wielu lat specjalizuje się w hydraulice i pneumatyce hamulcowej.

  Centrum Hamulcowe Bremsystem
  ul. Wola Mielecka 60,
  39-300 Mielec,
  woj. podkarpackie
  Tel.: 510 416 422

 • Depilacja laserowa Estelium  Depilacja laserowa jest jedną z najbardziej efektywnych metod usuwania niechcianego owłosienia na ciele. Dla osób o zdrowej skórze jest to jeden z najbardziej polecanych zabiegów, by trwale i efektywnie pozbyć się dodatkowych włosków. Bazuje on na dotarciu światłem lasera do macierzy włosa oraz uszkodzenie go. Na cztery do sześciu tygodni przed zabiegiem nie należy się opalać ani wyrywać włosów. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, wejdź na stronę gabinetu kosmetycznego Estelium z Bielska-Białej.

  Gabinet kosmetyczny Estelium
  ul. Broniewskiego 39,
  43-300 Bielsko-Biała,
  woj. śląskie
  Tel.: 731 031 701

 • Tablica suchościeralna obrotowa jezdna  Firma Ekstra posiada w swojej ofercie wiele rodzajów tablic. Działając od 1990r., firma zgromadziła bogate doświadczenie, przez co oferowane produkty stoją na najwyższym poziomie. Oferta firm zawiera między innymi tablice suchościeralne obrotowa jezdne, coraz chętniej wykorzystywane w szkolnictwie. Klienci szukający tablic, które nie są montowana na stałe, mogą rozważyć zakup tablicy obrotowej, lub tablicy jezdnej dzięki którym nie jest konieczne umieszczanie tablicy w jednym, z góry określonym miejscu. Firma Ekstra oferuje również pomoc w transporcie zakupionych tablic.

  Ekstra
  ul. Sienkiewicza 35,
  05-083 Stare Babice,
  woj. mazowieckie
  Tel.: 22 664 41 44

 • Klimatyzatory Szczecin  Instalatorzy z AJB KLIMA to niezrównani fachowcy z zakresu urządzeń grzewczych, których specjalnością są funkcjonalne klimatyzatory. Szczecin to miasto o dużym potencjale inwestycyjnym, dlatego już na etapie projektowania biura, hotelu czy lokalu usługowego warto zadbać o komfort współpracowników i klientów dzięki równomiernej cyrkulacji powietrza. W ofercie firmy AJB KLIMA znajdują się klimatyzatory z różnych półek cenowych, by każdy mógł odnaleźć maszynę na miarę swoich potrzeb. Więcej na: http://www.ajb-klima.com.pl/

  AJB Klima
  ul. Szybowcowa 28,
  70-847 Szczecin,
  woj. zachodniopomorskie
  Tel.: 91 469 10 10

 • Zegary prowansalskie  Stylowe i oryginalne zegary prowansalskie to wyjątkowy sposób, aby wzbogacić wnętrze mieszkania. Docenią je osoby o szczególnym guście. Zegary wykonane są w stonowanych kolorach z estetycznymi, gustownymi grafikami i napisami, które oddadzą Twój charakter. Ze względu na swój neutralny wygląd, idealnie uzupełnią każdy wystrój. Świetnie nadadzą się jako elegancki prezent na różne okazje. Jeśli chciałbyś przejrzeć wszystkie rodzaje tych wyjątkowych zegarów, wejdź na stronę internetową firmy Zik.

  ZIK
  ul. Przyłęk 43a,
  63-300 Nowy Tomyśl,
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 601 98 38 98

 • Korespondencja seryjna  Problemy związane z korespondencją masową występują w średnich i małych firmach. Z pomocą przychodzi firma Docufield z Poznania, a dokładnie oferowane przez nią urządzenia będące nowinkami technologicznymi. Ich pomoc jest nie oceniona. Dzięki zastosowaniu m.in. terminali pocztowych, drukarek do kopert, adresarek, kopertownic oraz wielu innych problemy z zarządzaniem korespondencji znikają. Więcej informacji uzyskacie dzięki odwiedzeniu witryny internetowej firmy Docufield. Serdecznie polecam i zapraszam pod adres www.docufield.com.

  Docufield Sp. z o.o. Sp. k.
  ul. Polska 114,
  60-401 Poznań,
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 48 61 666 29 80