Rzetelne firmy wraz z ofertą/usługą dla klientów indywidualnych jak i firm.

Najnowsze wpisy

 • Lawenada - dom weselny Szczecin  Dom weselny Lawenada znajdujący się w centrum Szczecina to wyjątkowe miejsce na mapie Polski, gdzie doskonale zgrany zespół w profesjonalny sposób zadba o organizację takich imprez jak wesela, bankiety, oraz inne wydarzenia okolicznościowe. Pyszne jedzenie, wyjątkowa obsługa oraz niepowtarzalny klimat sprawią, że każde wesele będzie niezapomnianym przeżyciem dla Ciebie i Twoich gości. Świetnie wykończona sala weselna mieści 120 osób, przy czym pozostaje sporo przestrzeni do zabaw i komfortowego przemieszczania się. Sprawdź ofertę

  Centrum Weselno-Bankietowe Lawenda
  ul. 9 Maja 17,
  70-200 Szczecin,
  woj. zachodniopomorskie
  Tel.: 513 164 284 Tel.: 513 164 294

 • Restauracja Poznań centrum  Foodie to restauracja w Poznaniu, a dokładniej w jego centrum. Można się tam udać od rana do wieczora i każdego dnia tygodnia, łącznie z weekendami. Czekają na Państwa świeże, przygotowane z ogromną starannością potrawy, które można dowolnie komponować, tworząc obiad o takim składzie i w takiej porcji, jakiej dokładnie chcemy. Co więcej, w restauracji zawsze można otrzymać również pyszne zupy i kuszące desery, które ciągle zmieniane, aby nikt nie narzekał na jednostajność.

  Foodie
  ul. Plac Wiosny Ludów 2,
  61-831 Poznań,
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 690 288 546

 • Pizza Poznań Wilda  Pizza Sky to przede wszystkim bogata oferta pizz i dań obiadowych, z których każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Firma ta prowadzi sieć lokali gastronomicznych na terenie Poznania. Ich oferta to także pizza na dowóz dostępna również nocą, jak również katering obiadowy dla firm. Restauracja ta istnieje już od wielu lat i posiada duże grono zadowolonych klientów, którzy bardzo chętnie polecają ich ofertę obiadową innym osobą. Jestem pewien iż każdy smakosz pizzy będzie w 100% zadowolony i chętnie wróci ponownie do tej lokalu Pizza Sky. Polecam i zapraszam.

  Sky Pizza
  ul. os. Oświecenia,
  61-206 Poznań,
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 602 777 860