Rzetelne firmy wraz z ofertą/usługą dla klientów indywidualnych jak i firm.

Najnowsze wpisy

 • Opał
  www.ogrzewanie-akapit.pl  Brykiet i pellet drzewny od lat znajduje zastosowanie jako wydajny materiał do ogrzewania budynków i mieszkań. Systemy centralnego ogrzewania jak i kominki cechują się dużą wydajnością cieplną przy niskich kosztach. w sklepie Ogrzewanie Akapit można kupić także kominki i wkłady kominkowe na pellet, nagrzewnice na olej przepracowany. Duży asortyment to okazja do kompleksowych zakupów urządzeń znanych producentów. Materiały opałowe sprzedawane są w ilościach hurtowych i detalicznych. Dokładana oferta jest dostępna online w sklepie internetowym. Polecamy wkłady kominkowe - http://www.ogrzewanie-akapit.pl/piece-na-pellet/wklady-kominkowe-na-pellet

  Ogrzewanie Akapit
  ul. Dąbrowskiego 96
  60-576 Poznań
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 61 847 47 00

 • Skup metali
  scrapssw.pl  Na niepotrzebnych nam już odpadach metalowych można wbrew pozorom wiele skorzystać. Mianowicie, skup złomu, taki jak firma SCRAP z Nowego Tomyśla, jest w stanie odkupić je od Państwa w dobrej cenie. Nabywane przez nich surowce są następnie wykorzystywane do recyklingu, dlatego jest to też dbałość o naszą planetę. Podstawią oni pojemnik w wybranej przez kontrahenta lokalizacji, a po jego zapełnieniu, własnym pojazdem transportowym przewiozą odpady we właściwe miejsce. Ponadto, prowadzą także hurtowy skup złomu..

  SCRAP
  ul. Zachodnia 10
  64-300 Nowy Tomyś
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 536-859-982

 • www.bthnuma.pl
  www.bthnuma.pl  Główną działalnością biura techninczno-handlowego Numa jest dostarczanie rozmaitych elementów, części zamiennych, ale również i całych kompletnych systemów z dziedzin armatury przemysłowej, techniki próżniowej oraz hydrauliki siłowej. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu produktów do wielu dziedzin przemysłu. Dzięki temu są oni w stanie szybko reagować na wciąż zmieniające się zapotrzebowanie ich klientów. Oferują oni między innymi elektrozawory Vickers oraz pompy łopatkowe tego samego producenta.

  Biuro Techniczno Handlowe NUMA s.c.
  ul. Romana Maya 1
  61-371 Poznań
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 693 372 578

 • Uszczelnienia
  www.gumaprodukt.pl  Firma Guma Produkt zajmująca się produkcją artykułów z gumy oferuje m. in. uszczelki płaskie do połączeń kołnierzowych, listwy gumowe, podkładki gumowe czy tuleje metalowo-gumowe. Firma znana jest z wysokiej jakości produktów i ich starannego wykonania. Możliwe jest to dzięki nowoczesnemu sprzętowi i wysoce wykwalifikowanym pracownikom. Do wyrobów używane są najwyższej jakości materiały. Firma Guma Produkt dba o swoich klientów i każde, nawet najbardziej wymagające zamówienie, traktuje indywidualnie. Po więcej szczegółów na temat oferty, odwiedź ich stronę internetową.

  Ogrzewanie Akapit
  ul. Dąbrowskiego 96
  60-576 Poznań
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 61 847 47 00

 • Profesjonalne usługi
  firmabudowlana-brt.pl  Z uwagi na to, że dach jest zwieńczeniem i najważniejszym elementem całego domu, prace takie jak ciesielstwo, dekarstwo, Poznańska firma BRT wykonuje z użyciem sprawdzonych komponentów, które zapewnią żywotność pokrycia na długie lata. Pracownicy wykonają między innymi ramy szkieletowe altanki, garażu czy dowolnego budynku, według Państwa zamysłu i koncepcji. Na życzenie, zostaną zainstalowane dodatkowe elementy w obrębie dachu, takie jak drewniane okna czy rynny.

  Firma budowlana BRT
  ul. Za Bramką 5b/2
  61-842 Poznań
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 607 297 012

 • HKL Polska
  www.hkl.pl  Maszyny budowlane powinny być w pełni sprawne, a przy tym nowoczesne i wygodne w użyciu, aby zapewniały jak najlepsze rezultaty podczas pracy. Zdaje sobie z tego sprawę firma HKL BAUMASCHINEN i dlatego proponuje swoim klientom jedynie funkcjonalny sprzęt światowej klasy producentów jak Wacker Neuson. Można go u nich zakupić lub też wynająć, a w przypadku awarii, dokonać szybkiej i skutecznej naprawy. Jako że mają w swoim asortymencie nie tylko nowe maszyny budowlane (zobacz więcej), ale również i używane, ich oferta z pewnością wpasuje się w możliwości i zapotrzebowania każdego przedsiębiorcy.

  HKL Baumaschinen Polska Sp. z o.o.
  ul. Szarych Szeregów 23
  60-462 Poznań
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 61 665 79 00

 • Producent trawy
  www.syngrass.pl  Golf wywodzi się najprawdopodobniej z okresu późnego średniowiecza i jest z powodzeniem uprawiany do dziś, ciesząc się coraz większą popularnością. Wymaga jednak przygotowania odpowiednio przystosowanego podłoża, które umożliwi sprawne wbijanie piłeczki do dołka. Świetnie sprawdzi się w tym celu oferowana przez firmę Syngrass profesjonalna trawa golfowa, dostępna w wielu różnych wariantach. Co więcej, przy jej pomocy, mogą Państwo stworzyć własny putting green wokół domu. Ze sztucznej trawy korzysta się także przy tworzeniu pól do minigolfa.

  Syngrass
  ul. Wincentego Różańskiego 6
  62-050 Mosina
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 518 378 333