Rzetelne firmy wraz z ofertą/usługą dla klientów indywidualnych jak i firm.

Najnowsze wpisy

 • Akademia Ruchu Rafik
  www.rafik.edu.pl  Jeśli chcą Państwo zapisać swoje dzieci na kolonie i obozy wyruszające z Gdańska, doskonałą propozycją będzie oferta Akademii Ruchu Rafik. Zapewniają oni dzieciom bezpieczną, a jednocześnie pasjonującą zabawę, w dużej mierze opartą na aktywności fizycznej. Mianowicie, w programie nie brakuje między innymi rozgrywek koszykówki, siatkówki czy piłki nożnej, a także pływania. Poziom zostaje zawsze dopasowany do wieku oraz możliwości użytkowników. W programie są też wspólne zabawy taneczne i śpiewanie przy akompaniamencie gitary.

  Akademia Ruchu Rafik
  ul. Jagielońska 14
  80-371 Gdańsk
  woj. pomorskie
  Tel.: 515 440 600

 • Gwarancja zadowolenia
  goraltour-zakopane.com  Wszystkim turystom odwiedzającym Zakopane, nie zależnie od pory roku polecam usługi Biura Podróży Góral Tour. To sprawdzone i najchętniej polecane biuro w całej okolicy. Ich miła obsługa, bogate doświadczenie i rzetelne informacje sprawiają że można im zaufać. Biuro to specjalizuje się w organizacji wycieczek jednodniowych do Krakowa, Wieliczki oraz na spływ Dunajcem i kulig w saniach po Dolinie Chochołowskiej. Pełną ofertę wycieczek znajdą Państwo na ich stronie internetowej. Tam też będą dodatkowe informacje na temat samego biura turystycznego jak i ich dane teleadresowe. Polecam raz jeszcze!

  Góral Tour
  ul. Krupówki 75
  34-500 Zakopane
  woj. małopolskie
  Tel.: 601738729

 • Odpowiedzialność ponad wszystkim
  www.paradiso.net.pl  Szukając odpowiedniej firmy, która oferuje zielone szkoły, trzeba być bardzo ostrożnym. W grę wchodzą dzieci, dlatego też od kierowcy autobusu należy wymagać wysokiej odpowiedzialności. Dlatego też nie warto ryzykować, poprzez zamawianie wycieczek u firm, które nie cieszą się za dobrą reputacją. Najlepiej skorzystać ze sprawdzonego rozwiązania jakim jest biuro podróży Paradiso z Poznania. Firma ta stała się powszechnie poważaną marką, która świadczy usługi na niezwykle wysokim poziomie.

  Biuro Podróży Paradiso
  ul. Czarnieckiego 9a
  61-538 Poznań
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 570 550 155

 • Osińscy Wynajem Apartamentów i Domków
  nowapaslekanoclegi.pl  Miejscowość Braniewo położona jest nad Zalewem Wiślanym, co pozwala spędzić tam wakacje będąc otoczonym przez niezwykle malowniczy krajobraz. Dzięki temu, że w ofercie jest możliwość wynajęcia domku całorocznego, oprócz upalnego lata, można też w tym rejonie spędzić piękną zimę. W okolicach Braniewa, noclegi oferuje firma Państwa Osińskich, która dla swoich gości ma zarówno domek całoroczny jak i dwa apartamenty. Wysoki standard wszystkich miejsc noclegowych pozwoli każdemu wypocząć należycie podczas swojego urlopu.

  Apartamenty Osińscy
  ul. Nowa Pasłęka 25e
  14-500 Braniewo
  woj. warmińsko-mazurskie
  Tel.: 509877993