Rzetelne firmy wraz z ofertą/usługą dla klientów indywidualnych jak i firm.

Najnowsze wpisy

 • Kolonie i obozy Gdańsk  Jeśli chcą Państwo zapisać swoje dzieci na kolonie i obozy wyruszające z Gdańska, doskonałą propozycją będzie oferta Akademii Ruchu Rafik. Zapewniają oni dzieciom bezpieczną, a jednocześnie pasjonującą zabawę, w dużej mierze opartą na aktywności fizycznej. Mianowicie, w programie nie brakuje między innymi rozgrywek koszykówki, siatkówki czy piłki nożnej, a także pływania. Poziom zostaje zawsze dopasowany do wieku oraz możliwości użytkowników. W programie są też wspólne zabawy taneczne i śpiewanie przy akompaniamencie gitary.

  Akademia Ruchu Rafik
  ul. Jagielońska 14,
  80-371 Gdańsk,
  woj. pomorskie
  Tel.: 515 440 600

 • Wycieczka Bawaria  Jeśli chciałbyś pojechać na wycieczkę po najbardziej urokliwym terenie na obszarze Niemiec, odwiedź stronę internetową GRUPA DE-PL. Jako jedyne biuro turystyczne, trudni się wyłącznie podróżami Polska-Niemcy. To pozwala na rozwinięcie szczegółowej bazy danych oraz rozbudowę dobrych kontaktów ze znanymi firmami, przewodnikami czy hotelami. Bawaria to jeden z najpiękniejszych obszarów, więc wycieczka zorganizowana w tamte rejony z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. Więcej informacji można znaleźć na stronie.

  Grupa DE-PL
  ul. Lodowa 31/1,
  60-227 Poznań,
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 530-76-77-76

 • Vilena München  Jeśli szuka opieki 24 godziny na dobę dla Twoich rodziców lub dziadków zapraszamy na stronę http://vilena.de/. Na naszej witrynie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat usług związanych z kompleksową opieką nad osobami starszymi. Jeśli nie chcesz oddać członka rodziny do domy spokojnej starości możesz znaleźć opiekuna, który pomoże w domu. Warto przeanalizować różne sposoby opieki nad seniorem w Niemczech.

  Vilena
  ul. Eichborndamm 167, Gebäude 55,
  13509 Berlin,
  Tel.: +49 30 88668982

 • Safari w Afryce  Zastanawiasz się gdzie pojechać na tegoroczne wakacje? Safari w Afryce to z pewnością pomysł, obok którego nie wolno przejść obojętnie. Na stronie internetowej www.najlepszesafari.pl znajdziesz informacje na temat planów i możliwości organizowanych wycieczek, podczas których nie tylko możesz cieszyć się niesamowitą fauną i florą lecz również możesz na własne oczy zobaczyć dzikie nomandzkie plemiona, które miałeś okazje oglądać wyłącznie u Cejrowskiego.

  Najlepsze Safari
  ul. Zwycięzców 42,
  03-938 Warszawa,
  woj. mazowieckie
  Tel.: 22 224 65 44

 • Wycieczki jednodniowe Zakopane  Wszystkim turystom odwiedzającym Zakopane, nie zależnie od pory roku polecam usługi Biura Podróży Góral Tour. To sprawdzone i najchętniej polecane biuro w całej okolicy. Ich miła obsługa, bogate doświadczenie i rzetelne informacje sprawiają że można im zaufać. Biuro to specjalizuje się w organizacji wycieczek jednodniowych do Krakowa, Wieliczki oraz na spływ Dunajcem i kulig w saniach po Dolinie Chochołowskiej. Pełną ofertę wycieczek znajdą Państwo na ich stronie internetowej. Tam też będą dodatkowe informacje na temat samego biura turystycznego jak i ich dane teleadresowe. Polecam raz jeszcze!

  Góral Tour
  ul. Krupówki 75,
  34-500 Zakopane,
  woj. małopolskie
  Tel.: 601 738 729

 • Zielone szkoły Poznań Paradiso  Szukając odpowiedniej firmy, która oferuje zielone szkoły, trzeba być bardzo ostrożnym. W grę wchodzą dzieci, dlatego też od kierowcy autobusu należy wymagać wysokiej odpowiedzialności. Dlatego też nie warto ryzykować, poprzez zamawianie wycieczek u firm, które nie cieszą się za dobrą reputacją. Najlepiej skorzystać ze sprawdzonego rozwiązania jakim jest biuro podróży Paradiso z Poznania. Firma ta stała się powszechnie poważaną marką, która świadczy usługi na niezwykle wysokim poziomie.

  Biuro Podróży Paradiso
  ul. Czarnieckiego 9a,
  61-538 Poznań,
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 570 550 155

 • Braniewo noclegi  Miejscowość Braniewo położona jest nad Zalewem Wiślanym, co pozwala spędzić tam wakacje będąc otoczonym przez niezwykle malowniczy krajobraz. Dzięki temu, że w ofercie jest możliwość wynajęcia domku całorocznego, oprócz upalnego lata, można też w tym rejonie spędzić piękną zimę. W okolicach Braniewa, noclegi oferuje firma Państwa Osińskich, która dla swoich gości ma zarówno domek całoroczny jak i dwa apartamenty. Wysoki standard wszystkich miejsc noclegowych pozwoli każdemu wypocząć należycie podczas swojego urlopu.

  Osińscy Wynajem Apartamentów i Domków
  ul. Nowa Pasłęka 25e,
  14-500 Braniewo,
  woj. warmińsko-mazurskie
  Tel.: 509-877-993; 512-518-080