Rzetelne firmy wraz z ofertą/usługą dla klientów indywidualnych jak i firm.

Najnowsze wpisy

 • Testy bezpieczeństwa systemu
  www.isecure.pl  Warszawska firma iSecure posiada w swojej bogatej ofercie między innymi testy penetracyjne. Za ich pomocą, specjaliści z firmy będą mogli dokładnie sprawdzić strukturę Państwa systemu informatycznego w kontekście bezpieczeństwa. Ich działania pozwolą ustalić ewentualne luki w bezpieczeństwie. Testy penetracyjne przeprowadzane przez iSecure przebiegają w taki sposób, aby możliwie jak najlepiej odzwierciedlić prawdziwy atak, którego ofiarą może paść strona lub system informatyczny. Szczegóły na temat oferty znajdują się na stronie firmy, pod adresem isecure.pl.

  iSecure Sp. z o.o.
  ul. Żurawia 43
  00-680 Warszawa
  woj. mazowieckie
  Tel.: 22 379 63 95

 • Dystrybutorów sprzętu biurowego
  www.druxero.pl  Świetnie prosperująca na terenie Opola i województwa Śląskiego firma Druxero, to jeden z największych dystrybutorów sprzętu biurowego w tym rejonie. Poza sprzedażą oferują również wynajem kserokopiarek, ploterów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz innych sprzętów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Twojego biura. Firma oferuje swoją pomoc przy doborze odpowiedniego urządzenia, tak aby Twoja praca była jeszcze bardziej efektywna. Dogłębna analiza potrzeb jakie stawia Twoja działalność pozwoli dokładnie sprecyzować ofertę.

  Druxero
  ul. Pyskowicka 21
  44-172 Niewiesze
  woj. śląskie
  Tel.: 697 240 069

 • Reklama przedsiębiorstwa w sieci
  gdynia.pozycjonowanielokalne.com  W Gdyni działa wiele przedsiębiorstw które mogą dynamicznie się rozwijać dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych metod reklamowych jakim jest pozycjonowanie i kampanie PPC typu Adwords. Wielu z klientów Agencji SEO i SEM współpracuje ze specjalistami od wielu lat i są zadowoleni z jakości obsługi. Konkurencja na rynku jest tak duża że każdy dokładnie planuje budżety reklamowe i stara się inwestować pieniądze tylko w skuteczne narzędzia. Marketing internetowy to przyszłość reklamy. Dodatkowe informacje na portalu http://gdynia.pozycjonowanielokalne.com/adwords

  Pozycjonowanie Lokalne
  ul. Półwiejska 32
  61-888 Poznań
  woj. wielkopolskie

 • Polecany
  www.rc2000.net.pl  Firma RC2000, funkcjonująca już od kilkunastu lat na terenie Poznania jest jednym z niewielu polecanych serwisów komputerowych. Firma wykonuje usługi naprawy laptopów, komputerów, drukarek, routerów i innego sprzętu informatycznego. Ich posiadana wiedza, zaangażowanie i profesjonalne zaplecze serwisowe gwarantuje dobrze wykonaną pracę i zadowolenie każdego klienta. Firma ta zajmuje się także sprzedażą, skupem i napełnianiem tuszy i tonerów. Serdecznie polecam wszystkim potrzebującym pomocy sprawdzonego serwisu.

  RC2000 Sklep Serwis Komputerowy Piątkowo
  ul. Jaroczyńskiego 22
  60-692 Poznań
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 61 825 36 42

 • Odzyskiwanie danych Poznań
  www.otulon.pl  Otulon to jedna z najlepszych firm zajmujących się naprawą komputerów w Poznaniu. Warto zdecydować się na ich specjalistyczne usługi, ponieważ zawsze rzetelnie i uczciwie podchodzą do każdego zlecenia i robią wszystko, co w ich mocy, aby skutecznie wyeliminować zaistniały problem. Dowodem na to może być fakt, iż płatności dokonują Państwu jedynie w przypadku, gdy naprawa zakończy się sukcesem. W pilnych sprawach, specjaliści z serwisu Otulon mogą przyjechać do klienta na miejsce o dowolnej porze dnia i nocy. Oferta obejmuje również profesjonalne odzyskiwanie danych [http://www.otulon.pl/?odzyskiwanie-danych,24], dzięki czemu nawet z uszkodzonego nośnika można przywrócić zapisane informacje.

  Centrum Komputerowo Sieciowe Otulon
  ul. Bosa 15/10
  60-125 Poznań
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 514 944 099

 • Agencja interaktywna
  www.zenitad.pl  Agencja interaktywna ZenitAd z Torunia już od lat współpracuje z firmami o różnorodnej działalności, zlokalizowanymi na terenie całego kraju, a nawet za granicą. Optymalizują oni bowiem strony nie tylko w języku polskim, ale również francuskim, hiszpańskim, niemieckim, angielskim i holenderskim. Szerokie spektrum wykonywanych prac pozwala im już po krótkim czasie osiągać w pełni satysfakcjonujące wyniki, a dzięki temu, dany przedsiębiorca może efektywniej reklamować swoją działalność i kształtować świadomość marki.

  ZenitAd
  ul. Dekerta 26
  87-100 Toruń
  woj. kujawsko-pomorskie

 • Linki sponsorowane
  websitemarketing.pl  Linki sponsorowane AdWords stanowią jedną ze specjalności agencji Website Marketing z Bydgoszczy. Dzięki współpracy z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami, dysponują oni ogromną wiedzą i doświadczeniem w zakresie marketingu internetowego. Potrafią odpowiednio zoptymalizować kampanię AdWords, aby zminimalizować liczbę nietrafnych kliknięć, a zwiększyć ilość wartościowych odwiedzin na stronie, mogących prowadzić do skorzystania z przedstawionej na niej oferty. Jest to metoda reklamy, która dociera bezpośrednio do konsumenta poszukującego w danej chwili określonej usługi lub produktu.

  Website Marketing
  ul. Garbary 2
  85-229 Bydgoszcz
  woj. kujawsko-pomorskie

 • Reklama w Internecie
  www.performanceweb.pl  Warto przeznaczyć część swojego firmowego budżetu na profesjonalne pozycjonowanie stron, ponieważ w ten sposób można znacząco zwiększyć zysk osiągany z prowadzonej działalności. Należy bowiem pamiętać, że użytkownicy szukający konkretnego towaru lub usługi w Google, otwierają zazwyczaj kilka pierwszych linków, które ukażą się im po wprowadzeniu danego hasła. Agencja Performance Web oferuje swoim klientom właśnie tego rodzaju usługę i osiąga na tym polu wiele sukcesów. Ponadto, zawsze spotkają się tam Państwo z kompetentną oraz uprzejmą obsługą.

  Performance Web
  ul. Bankowa 14
  40-952 Katowice
  woj. śląskie

 • Naprawa laptopów
  www.serv-kom.pl  Serwis komputerowy SERV-KOM z Poznania to elokwentny zespół doświadczonych i świetnie wykwalifikowanych fachowców, którzy potrafią poradzić sobie z niemal każdą awarią. Dotyczy to zarówno uszkodzeń zaistniałych w wyniku urazu mechanicznego (np. zalania, stłuczenia matrycy, upadku z wysokości), jak i tych, które wiążą się z nieprawidłowościami z oprogramowaniem lub zużyciem części komputerowych. Mogą oni np. wymienić gniazda słuchawkowe i USB, naprawić kartę graficzną, a nawet odzyskać dane z dysku.

  SERV-KOM Dawid Skorupiński
  ul. Mostowa 15
  61-854 Poznań
  woj. wielkopolskie
  Tel.: 790 463 386